Avatar uživatele
mosoj

Už používáte třídění emailů pomocí štítků ve schránce na Seznamu ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? aramah, Elk, johana 56, anonym, anonym před 4238 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nepoužívám žádné štítky a nejenom na Seznamu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Sice to není anketa, ale zaškrtávám možnost ANO!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Děda Louda

Na své nejpoužívanější schránce zatím nemám inovaci, ale na jedné již štítkuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Nevím o co jde. Je to dobrá věc, nebo jenom zdržování?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Také se mi to tam nabízí ale co jsem si vymázla seznam.cz tak se bojím nacokoliv klikat.
Tak odpověď je NE
Ale pokud to tu někdo vysvětlí nejsem proti…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Nikdy bych si neudělal mail na seznamu (mám k němu nepochopitelný iracionální odpor), ale na gmailu používám štítky už roky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

Samozřejmě !! To byla první dobrá novinka, které jsem si všimnul a hned jsem si dva nové vyrobil )) Současně jsem si staré štítky i přejmenoval, což dříve taky nešlo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kablik

protože PC používám jen pro svou zábavu, není mi jasný k čemu bych takovýto funkce mohl používat, po přečtení zprávu obvykle smažu, nechápu ty co si zaplnují schránku desítkami, stovkami možná i více starými zprávami který už v životě nebudou pročítat, doufám že mi někdo poučí jsem jen počítačový amatér,děkuji ka­blik

před 4238 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

kabliku, schraňovat a dokonce si třídit maily, které vím, že už nikdy více číst nepotřebuji, to by byla hloupost, v tom máte pravdu. Ale třeba mně chodí celkem dost mailů, ke kterým se často vracím, protože třeba obsahují důležité informace nebo přílohy. Třídím je tedy do složek v mailu na Seznamu. Na gmailu používám Dokumenty /nově Disk/.

před 4238 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kablik

kapko, díky za vysvětlení, asi to trochu chápu, mysleljsem si že někteří uživatelé jen skoušejí zda neomezeý obsah schránek na Seznamu jsou skutečně neomezené…

před 4238 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek