pekynka

Už někdo shlédl film Kájínek?

Pějí na něj chválu,tak se na něj vypravujeme.

Nejlepší odpověď
annas

Film jsem ještě neviděla. Ale v příloze Víkend MF Dnes je zveřejněn rozhovor s režisérem filmu Petrem Jáklem.

Cituji kratičkou část jeho odpovědi:

„Najdete tam případ Krejčíře, Pitra, Berdycha. Spojení politiky s podsvětím. Není to obhajoba Kájinka, ale obžaloba systému. On je jen jako prostředek. Klára Slámová mi podala informace ze zákulisí, které nikde nebyly zveřejněné. Jaká byla propojení, jak se snažili soudci a policisté o dohody atd…“

Co dodat?

Další odpovědi
panenka

Taky jsem slyšela že je to dobrý film jak bude u nás určitě na něj pudu.

oskar

Neviděl a ani po to zvlášť netoužím.