mosoj

Už naladíte ČT D/ČT Art ?

Od včerejška vysílá ČT tyto programu i na multiplexu 3, který je dostupný na všech velkoplošných vysílačích. Konečně ČT jako veřejnoprávní TV došlo jakou udělala koninu .

Nejlepší odpověď
marci1

Díky, ani jsem si nevšimla.

Další odpovědi
pokazdejinak

ČB, vysílač Kleť – chytáme bez problémů od začátku

sevos

Ano,od včerejška.
Doplňuji:
Znojmo

suaeda

Zatím jsem nezaregistroval nové programy. Casem přeladím kabelovku a uvidím co přibude. Nevím proč je takové kvantům českých TV kanálů? Proč se např. u nás v Čechách nepřejímají slovenské TV a naopak? Na štěstí mám možnost sledovat asi 4 slovenské stanice a dost často se dívám na „jednotku“, kde dávají filmy a seriály natočené v Evropě. Konečně něco jiného než americká produkce, která je na stálicí na našich kanálech.

Rocker

Teď jsem to zkusil,a je tam:-)

beer

Mám sice kabelovku, ale programy mám uspořádány podle svého a jen ty zajímavé, takže ani nevím )) Ale asi to tam bude, nehledal jsem.
P.S.: informaci znám.

SteimlX

Liberec – ano
od včerejška

vivatisCZ

Já ČT :D a ČT Art chytám už od začátku.