kapka

Už máte pro naše dnešní novomanžele dárek?

Já posílám svůj /lehce pubertální/ výtvor zde: http://cards.pho­.to/Aj60W9#.Tm0dJ2qGcPw­.gmail Snad se bude líbit. 🙂
Doplňuji:
Máme to tady ale virtuální zábavu! 😁
Zapomněla jsem pro jistotu napsat, že v tom mém odkazu musíte klikat myší na ta srdíčka, takže kdo měl za to, že je to jen statický obrázek, tak to není statický obrázek, ale hýbací obrázek a něco ukrývá. Dala jsem si s tím docela dost práci a ještě jsem se musela ponížit před dcerou a požádat ji, aby mi s tím poradila. 🙂 A nikdo mi to zatím neokomentoval, tak si říkám, jestli jste na to vůbec klikli… A nebo se to nikomu nelíbí, to je druhá možnost. Postel zabodovala víc, to úplně chápu…:-D

Nejlepší odpověď
anonym

Vzhledem k dnešnímu nadupanému dni, byla snoubenka znavena, šla si lehnout a mě přenechala noční hlídku.
Takže lidičky, jste moc milí a dojímáte nás svou účastí, oba vám upřímně děkujeme a platí již někdejší prohlášení iv, že jste zváni na veselku.

P.S. Vodní lůžko vypadá lákavě, jen doufám, že je z dostatečně odolného materiálu, protože s ohledem na dlouhé čekání se lze nadíti, že svatební noc bude natolik divoká a bouřlivá, že by bylo přece jenom krapet nepříjemné, kdyby naše těla při četných orgasmech místo vlahého ejakulátu byla zalita médiem ze škodolibě protrženého podkladu.

Další odpovědi
anonym

Kapko, Dr. se mi zde nejak " rozjel " a pise uz uplne o jinych " kapickach ". Pise tam i nejaka cizi slova … , me uplne neznama…
P.S. Budu ho muset hned den po zasnubach trochu zbrzdit v mluve ..
( a asi nejen v mluve ) . Pomoooc ! 🙂 -iv-
P.S. II. Diky ale i za dalsi darek .. darky..? 🙂 -iv-

kropitko

Tak k té vodní posteli, by se vám snad pro dnešní noc mohlo hodit toto,,pokud tedy nehodláte počít mále odpovědče,,,

http://i3.cn.cz/14/11905­44404_kondom.jpg

arygnoc

jsem chudý jako kostelní myš, takže jenom přání – aby dlouho byli, žili, šťastný život měli.

;)
Doplňuji:
kapka:

jéééééééééééééé, já si až teď přečetl dodatek – hezkýýýýýýýýýýýýýý.

ten který je

Dovoluji si poslat toto vodní lůžko.:-)
http://img.na­dapenny.com/t20/112­54/nadap155937145­190231.jpg

Doplňuji:
Pro pana doktora ještě sadu pravých kubánských doutníčků.:-)
http://img.na­dapenny.com/t20/112­54/nadap155937986­001231.jpg

dědapetr

Pro -iv- a DrAxl.

http://img.na­dapenny.com/t20/112­55/nadap035536590­550230.gif

Deli

Posílám dárek malý, ale sladký, takový, který snad potěší, určitě zahřeje a věřte-nevěřte: dokáže doplnit energii ztracenou při novomanželském dovádění 🙂

http://img.na­dapenny.com/t20/112­55/nadap040854610­320230.jpg
Doplňuji:
Výtvor je úžasný, nápad prima, myslela jsem, že jsi počítačová superwomen, já bych tohle nikdy nevytvořila!

anonym

Jsem taky úplně švorc!Chudý je ten,kdo nemá peněz,ale ještě chudší je ten,kdo nemá přátelství..Tak vám,moji milí,jedno nabízím.

Andělé

Milá Kapko,tj.úžasný,to se Vám maximálně povedlo,je to SUPER!:-)
Já jsem také chudá,tak posílám novomanželům plnou krabici lásky,lásky a zase lásky…mějte se moc rádi děti…:-)

Drap

Připojuji gratulaci a výtvor je uplně skvělý

anonym

Diky vsem za darecky .. skoda .. jen virtualni. Muzu vam sem dat ale moji adresu … 🙂 -iv-

anonym

Info : Nestiham … dnes uz asi nestihnu si vse zde precist , jen vam davam vedet ze ziju .. a vratte si mi sem prosim , snad zitra , abych mohla konecne reagovat. Diky. -iv-

kapka

Deli, počítačová superwoman určitě nejsem. 😁
Je na to online program zde http://pho.to/, otevřeno v Google a přeloženo do češtiny. Musíte si tam najít „pohlednice“ a nahrát tam vlastní obrázek. Umí to i spoustu dalších věcí. S tím spojením avatarů do jednoho obrázku mi pomáhala dcera. Já jen vyfotila obrazovku a vyřízla avatar. Dcera to upravila ve Photo filtru.
Děkuji vem za všechny pochvaly. 🙂

anonym

Je to moc hezký,povedo se ti ti,za odměnu ti posílám první fota novomanželů:http://img.na­dapenny.com/t20/112­55/nadap080231336­681231.jpg

kapka

Jami155, odkaz bohužel nefunguje a i po odstranění mezery, co tam nemá být, to ukáže jen toto http://nadapen­ny.com/static/404­.php, zkuste to vložit ještě jednou.:-)

led

skopírujte odkaz vložte do riadku a
zrušte medzeru v: nadapen ny
zrušte medzeru v: 08023133 6681231
a teraz potvrďte vyhľadávanie

skušobne Jami155 odkaz:
http://img.na­dapenny.com/t20/112­55/nadap080231336­681231.jpg

led

Aby sa nestávalo takéto poškodenie odkazu doporučujem rozšíriť okno, kde píšete, tak aby odkaz bol v jednom riadku. Ak je bez medzier, odošlite.

anonym

Jé,díky led,doteď jsem se s tím mořila.Díky ještě jednou!

kapka

Jami155, už obrázek vidím, pěkný! Led, děkujeme.

anonym

Ad kropítko, je to od tebe milé, ale asi jsi nesledovala předchozí genezi našeho vztahu. Jinak bys zajisté věděla, že jednak už máme dárkovou sadu v aromatizovaném provedení a zábavných tvarech, ale hlavně jsme oba už zralí a inteligentní partneři, kteří umějí využívat dobrodiní moderní hormonální antikoncepce bez vedlejších účinků i kontraindikací.
Pokud ovšem tvá nabídka nebyla z titulu nevědomosti, pak v ní lze nalézt rozpoznatelné příznaky sarkasmu až lehké žárlivosti a možná i se stopou závisti, což by bylo smutné, ale nikoliv pro nás. Naše štěstí totiž nemůže nic zkalit. 🙂

kropitko

Tak já se domnívám, že ochrany není nikdy dost,,,přeci jenom se může -iv- v tom virtuálním světě někam zaběhnout,,nebo vy,,no pak by bylo škoda si to svoje štěstí kazit nějakou nepříjemnou chorobou. Rozhodně to nebylo myšleno ze závisti, ani to nemělo vyznít jako sarkazmus. Myslím, že já s mým manželem jsme tu na odpovědích přeci jenom nejstarší pár.

kropitko

A to odpovědče už máme,,,takže, to byla jen rada od staršího(služeb­ně),,,

anonym

Ad kropítko, srovnáváš nesrovnatelné, vy jste manželé reální, z nichž každý chodil ve své době na Odpovědi. Já mám holky už dávno na vejšce a taky se nekasám kdo je služebně starší. Vím, že mne považuješ za jednoho ze starších respondentů a vím i jak je to ve skutečnosti s tvým manželstvím, tak se kroť, mohla bys toho litovat. Já žádné intriky nepáchám a jsem schopen se kdykoliv obhájit.

kropitko

Nevím jaké intriky máte namysli,,,to vážně netuším. A už vůbec nechápu, co máte namysli tím, jak je ve skutečnosti s mým manželstvím.
Mimochodem vůbec nechápu z jakého důvodu na mě útočíte,,já jsem vám jen jako svatební dar dala kondom, jestli se vás to tedy tolik dotklo, tak pardon. Bylo to myšlené jako vtípek, váš problém, že jste to nepochopil.

anonym

Ad kropítko, za prezervativ děkujem, jako na vtípek jsem na to též reagoval.
Ale protože jsem od nynějška zodpovědný za oba, musel jsem se ohradit toliko proti tomu manželskému prvenství, protože máme ověřeno, že na Odpovědích máme premiéru.
A o žádné útočení přece nešlo, jen pouhá argumentace pravdou. Kromě toho všichni chápou hru, jenže tys tak nějak mimo mísu, což jsi ostatně sama přiznala i mimo tuto diskuzi. Dokonce se zdá, že domněnka ajťáka. kdo mu smáznul otázku Zda je svatba reálná, dříve než mohli korigovat admini, možná nachází svého adresáta.

kropitko

tak to jste koukám úplně mimo mísu vy, vůbec nevím o co vám jde, no a abych řekla pravdu, tak mě to taky vůbec nezajímá. Patláte tu páté přes deváté, nejdřív, že mám problémy v manželství, teď zase, že mažu příspěvky,,,řekla bych, že jste se asi z toho manželství trochu pomátl,,,

kropitko

a jestli si ajťák myslí, že jsem mu smazala příspěvek, tak to je mi taky jedno.

Ale nemám ráda, když mě někdo nesmyslně osočuje z něčeho co jsem neudělala. Takže si laskavě napište adminovi, ať napíše kdo to smazal a pak od vás očekávám omluvu.

anonym

To je nějak podezřelé rozhořčení, lze se podívat na můj text, rozhodně jsem nikoho nejmenoval, že by ona příslovečná potrefená husa?

kropitko

No vzhledem k tomu, že jste to psal mně, tak je jasné, že jste rozhodně nemyslel někoho jiného. A ano potrefená rozhořčená husa jsem, jelikož to pravda není.

anonym

Dobře, klídek, nějak nám tu řádí šotek a pak se šíří dohady. Ale tak to nějak vysvětli uraženému ajťákovi, jemuž to hlava nebere, tím spíš, že měl nebývalý ohlas a tím spíš to vypadá divně, že by to někomu vadilo?

anonym

Ad kropítko, tak už přišla formální odezva, inkriminovanou otázku smázl blíže neurčený respondent s oprávněním, admini posoudili oprávněnost a nevrátí ji. Zřejmě hrál roli souběh 2 kolizních bodů s kodexem a především dotaz z neznalosti na systémové nástroje programu Odpovědí, což patří výhradně do mailu na admini a ne na otevřené stránky.
Resumé – považujme to za uzavřené, uklidněmež vášně a vezměmeš si toliko poučení pro příště.

kropitko

Nevím, co bych mu vysvětlovala, já ani o takovém příspěvku nevím. Nesedím na odpovědích 24 hodin, jen občas nakouknu.

anonym

Kropitko moje .. ted si vse ctu , vim ,verim , ze jste uplne ve vsem nevinne a nevim proc se mi skoromanzilek tak rozjel … beru to take jako neopravnene osocovani .. , ale uz si to zehli. ! 🙂 Asi u nas obou. 🙂
Zapomenme prosim na to a priste zasahnu durazneji. Nelibi se mi to … -iv-

kropitko

  • iv- děkuji. Myslela jsem vše jen z legrace, takovou reakci jsem nečekala.

anonym

Kropitecko , uz to tu ukoncime . Ale : Ve me mate oporu .. jako vtip jsem to take vzala ( nejdrive jsem chtela napsat , ze ja uz antikoncepci nepotrebuji ) .. 🙂 , ale pak jsou tady ty nemoci… ale musim se i tady zastat trochu Dr., ( aby se nereklo ) 🙂 , ale verim , ze na tyhle veci je on rozumny… 🙂 Je to vse virtualni , tak snad nic nehrozi … ani ode me. 🙂
Jsem rada , moc , ze se sem vracite a nerada bych , aby vas neco odradilo. Poznam bezva … hodne a vtipne lidi. -iv-

anonym

Kropitko moje zlate , ted si to v rychlosti ctu .. nebojte , ja vas nedam. ! Budu vas ted asi muset vsechny chranit .. vse si v klidu ( ale nevim kdy ten klid budu mit ) prectu a odpovim vam sem jeste jednou. Nejpozdeji zitra. Nebojte !! Zensky musim edrzet pohromade , i kdyby nas to " manzelstvi " stalo. !! 🙂 -iv-

led

Ale, ale, Doktore, to je rafinované, nevestu poslať preč do Vystrkova a sám zbierať smotanu, závistlivé pohľady, lichôtky, darčeky … :)
PS.
ja si počkám s prekvapením až na vašu e-svadbu.

arygnoc

a bude i e-hostina?

:))

ten který je

Tak ted se tady válím smíchy,jen se bojím že až zítra ráno pojedu do práce metrem,vzpomenu si na příspěvek Dr.Axla a začnu se smát.Lidi se na mne budou koukat jak na cvoka.:-D

anonym

No jasně, neštěstí druhých vždycky potěší, to je už vyzkoušené klišé ze starých grotesek.
Ale, že pro mne, který se na to tak zodpovědně připravuji, by to bylo fatální fauxpas, to by ti nevadilo?

kapka

Ten který je, výborně, lůžko se bude určitě hodit!

ten který je

Ano ano.:-)