Poklička

Už máte dárky pro své blízké pod stromeček?

Ja už mám.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
brillant

Ne

LysoňXXX

Ne

U nás doma je to jinak. Dárky si dáváme průběžně přes rok a nepotřebujeme na to pevné datum. Vyhneme se tak tomu stresu atd. Hlavně, že máme doma pohodu a hromadu jídla přes svátky na stole. Dárky neřešíme :)

Reezo

Jiná Odpověd

Doplňuji:
To řeším nejlépe den před vánocemi 🙂

marci1

Ano

Mám, jelikož si nedokáži představit, že bych nakupovala dárky tak, že bychom si s ostatními nakupujícími skákali po hlavách ! 🙂

LuK4S3k CZ

Ano

Gigul

Ne

hanicka.k.cb

Ano

Doplňuji:
Většinu dárků už mám, ty ostatní mám už vybrané :o)

jáára

Ne

WeeBear

Ano

Téměř jistě můžu odpovědět „ano“. Chybí dárek(dárky) pro jednu osobu, a to přítele. Ten plánuji vyřešit v průběhu příští týden, už vím kde, i co. Už bych to dávno měla vyřešeno, kdyby neměl před pár hodinami narozky – holt mít to tak po sobě někdy není výhra. 🙂

Andre5000

Ne

KatKa Suky

Ne