Avatar uživatele
zjentek

Už má Babiš nějak vyřešený, co s námi bude?

Nedělě večer a já furt nevim, co s námi bude ;(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 2374 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Odpoveď byla označena jako užitečná

Tak z toho co tam bude asi nejde nic složit, takže buď někoho utáhne na koblihu a nebo (pokud jsem pochopil správně to co říkali v televizi, politiku jsem doletoška až tak moc nesledoval takže ta pravidla příliš neznám) budou další volby. A pokud by to tak skutečně bylo, tak v dalších volbách bude mít Bobina 40%, protože každej druhej lídr říká „s Babišem nikdy“, z čehož valná část populace vyvodí že všichni jsou opět proti Andrejovi, a jestli má teda něco reálně vzniknout, tak musí mít ANO alespoň 90 mandátů a ti co dosud váhali se přikloní k šéfovi.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zjentek Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

to chvilku potrvá. Musí obrousit příliš ostré postoje svých volebních oponentů, kteří se proti jeho osobě příliš vyhranili. Paradoxní na tom je, že i strany které mají s ANO velmi podobný program a mnoho společných bodů před volbami deklarovaly že s Babišem spolupracovat nebudou. Vzniká tak velmi iracionální patová situace, ANO by klidně mohlo dát koalici s programově rezonujícími Piráty, ODS, TOP09 či STAN … ti všichni uvažují velmi podobně mají v podstatě velmi podobné cíle a postoje k budoucímu směřování. Neusilují o referenda která by rozložila ústavu a přivedla k moci nějakého samolibého diktátora, nemluvě o tom že by nás odtrhla od všech spojenců. Nejsou to populisté jejichž body programu jsou jen iracionální snůškou nesplnitelných blábolů jako u SPD. Společně jsou vyhraněni proti komunistické straně, našli by mnoho společných bodů … potíž je, že nechtějí, protože to slíbili před volbami a to je tak pitomá situace, že i když by taková koalice zřejmě fungovala velmi dobře, zřejmě nevznikne …

Zrovna u pirátů jsem vyhranění se proti ANO považoval za velkou chybu a hrubý omyl. Zřejmě je to automaticky pozadí do opozice přesto že mohli snadno svou vizi digitalizace státní správy realizovat spolu s ANO, STAN, TOP, kteří by jistě neměli nic proti, ostatně něco podobného v programech mají také, jen pohopitelně ne tak propracované, protože narozdíl od pírátů mají ostatní strany ve svých řadách programátorů a systémových analitiků jen velmi málo pokud vůbec nějaké.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MichaelOffic

Kdo ví. Nikdo není Sybila. Co si češi zaslouží, to dostanou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Po vyhraných volbách takové podružnosti řešit nemusí. Koho zajímá co s námi bude?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Takové námluvy, to není jen tak. Nejdřív: „ne,ne,ne“ a pak: „ve prospěch lidu a klidu se obětujeme“. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Svatý Václave, nedej zahynout nám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Neboj se, ty budeš moci vymýšlet blbiny i nadále. Babiš se na rozdíl od Tebe pokusí realizovat svoje myšlenky, které precizoval v knize " O čem sním, když náhodou spím". V dalším pak vyčkej na programové prohlášení vlády.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Můj starý příbuzný má názor, bude zde krásné babišovo, že i Ukrajina bude člobrnět závistí a budou jezdit k nám pro rozumy, rady a dary

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

O tom co s námi bude nerozhoduje Babiš a ani nikdo jiný zde.O tom rozhodují soudruzi v Bruselu a soudružka Merkelová.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

https://ibb.co/j2e­BO6
https://strea­mable.com/5s739

před 2373 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Dudu, blbosti? Skutečně? Máš patent na měřítka? Nažňačuješ snad nereálnost mýho myšlení? Kamraáde, až budeš hozenej do latě tak jako já, na všechno se vyprdneš a začneš pak možná jako já normálně žít… možná, ale fakt jenom možná, protože ta touha někam dojít tě nejspíš stejně dožene a předběhne…no, doufám, že se pak objevíme na tom stejným, pomyslným „místě“, kde budu mít šanci se zrouna tebe zeptat, kamžes to vlastně šel… ;)

před 2374 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Můj bývalý kolega si občas ve vypjatých situacích broukal tento popěvek:
„Dou do prdele dou, já jsem tam byl loni a letos tam jsou voni“. Že by …

před 2374 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Tak to je přirozenost, to není žádná neobvyklá věc, že člověka (tě) zajímá pouze budoucnost jeho, nikoli jiná. No a mezi podnikateli, tak tam jsou lidé s jasnou vidinou příjemné budoucnosti pro všechny, naprostou raritou! Bez zajímavosti pak není postřeh „blbnoucího“, že tyto podnikatele je nejvíce slyšet, když výše zmiňovaný atributy, který jim samotným jsou putna, protože jinak by nedokázali podnikat, pak zkrátka požadují po konkrétních osobách, vedoucích stát. Jak to má ten, kdo blbne, chápat? Ber to jako postřeh těch, kteří si nezištně hrají- my o vás víme!!! ;)

před 2374 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek