terry

Už jste zrušili své švýcarské účty?

http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/282791-bohaci-vybiraji-kvuli-konci-tajemstvi-ze-svycarskych-bank-stovky-miliard-eur.html

Nejlepší odpověď
Lucijej

Já už jsem to převedla do Austrálie :o)

Další odpovědi
manon

Ještě ne. Nechci Švýcarsku definitivně srazit vaz :)

Drap

Zatím to tam pořád nechávám a vyčkávám

Funna

jasně…už mám ty milióny nacpané ve strožoku .-)

anonym

Dobrej vtípek, Terry. Kdo nic nemá, nemusí se bát, že o to přijde. Asi je dobře, že skončí období hájení. Jsou tu ale ještě jiné banky, které zatím k podobnému kroku nepřikročily. Že by se začalo blýskat na lepší časy a podvodníkům a zlodějům „odzvonilo“?

Conchus

Ne, kdybych to vybral, tak Švýcarsko zbankrotuje a kam bych jezdil lyžovat?

Sůwa

Proč by musel mít značný majetek pouze podvodník či zloděj? Aby se náhodou nazačalo blýskat na „staré časy“…

anonym

:)

Lucijej

Přesně…například já jsem svoje miliony vydělala postivým sběrem papíru ;o)

anonym

… a ja blbka sbiram zelezo a med ! musim se preorientovat na papir ! :)

Lucijej

Vopovaž se! To je můj rajón..... :P

anonym

ok .. tak ja zustanu u te medi …! ale jestli me chytne VB , tak na vasi zodpovednost ! :) -iv-