Už jste zkoušeli nějaké hry na WIndows 8?

Včera jsem zkoušel nový noťas pro přítelkyni a zároveň oťukával i nový OS. Zatím se mi nové osmy docela líbí. Hlavně rychlost (start do 7.sek.), jednoduchost a možnost okamžitého přístupu k aplikacím. Mám takový dojem, že nejvíce kritizují ti, kteří je vůbec nevyzkoušeli. Jen by mě zajímalo, jak na nich běži nové hry. Už jste nějaký rozjeli bez problémů?

Odpovědi
joudar11

V podstatě platí toto: Windows 8 = Windows 7 + Metro. Kamarád má Windows 8 na celkem výkoném notebooku a hry mu tam šlapou dobře. Jestli ti hra jela dobře na „sedmičkách“, tak ti pojede i tady dobře. Jen nevím, co se Vám všem na těch „osmičkách“ líbí..

anonym

Pro joudara11: Člověče první věc, která mě zaujala je fakt rychlý start (na jejím noťasu kolem sedmi sekund a už můžeš frčet) a co se týče metra, tak jsem to taky dříve nemusel, ale je to přehledný, hned máš po ruce potřebné aplikace a ty vychytávky z Windows Store… no prostě spokojenost. Je to o zvyku.