Matthew

Už jste viděli tenhle obrázek, co na něj říkáte ??? :)

http://i46.ti­nypic.com/29giz­gh.jpg

Už jste viděli tenhle obrázek, který koluje dnes po facebooku atd. ??? :) Nějak mě to nutí se zítra zastavit v obchodě a zkusit to :D Myslíte, že jsou u nás takovéhle praktiky normálně běžné, kdyby ten obrázek byla pravda ?? :)

Nejlepší odpověď
hanulka11

to už je starý a nic ti nebrání zkusit to ..... stát se může při balení lecos , nikdy není nic na 100%

Další odpovědi
Bedy

Podle mě je to blbost, po internetu toho lítá… A kdyby ne, tak je to pěknej průšvih.

Já osobně brambory kupuju přes známého, který je má přímo od pěstitele. Ve finále kilo mě vyjde ještě levněji jak z obchodu a hlavně – jsou to brambory tady z Česka – někde od Poděbrad snad či odkud mě to tenkrát říkal, že jsou.
Jsou prostě dobrý a za dobrou cenu.

SonsyMite

Zajimave, nikdy jsem nesledoval.
Priste overim!

pusinka50

no ale nejdřív si musíš na váze navolit, jestli to je ovoce nebo zelenina, u zeleniny se ti objeví brambory a pak, bohužel, i cena

honza19hk

Bu´d je to podvod nebo je to chyba stroje co ten pytel plnil.

Nicméně zrovna u brambor mě to netrápí,máme vlastní pole (celkem 600Ha),takže brambory prodáváme,nestalo se ale že já bych si šel brambory koupit. Buď si jich trochu vyorám nebo jdu do skladu.