Kepler

Už jste uvažovali o tom, kde byste strávili letošní letní dovolenou?

Slyšel jsem, jak jedna paní strávila nádhernou dovolenou v Černobylu, jak to teď začíná být v módě. Když se vrátila, tak prý celá jen zářila a byla nabitá novou energií. Máte taky nějaké tipy na netradiční dovolenou?

Nejlepší odpověď
Rokio

Nepojedu na dovolenou v létě, nýbrž na jaře. Destinace je Kolín, kde společně s rodinou navštívíme své příbuzné.

Další odpovědi
Edison

Tak loni se povedl Island, tak letos… Austrálie? Uvidíme… Nebo Nový Zéland.

tatanka

Jelikož mám manželku na invalidním vozíku tak volím přijatelnou rovinu v krásné Šumavě. Vozík je elektrický tudíž já vedle něj dost netradičně pobíhám. Ale těším se.

Drap

O letošní dovolené jsem rozhodl už v loňském roce. Opět to bude netradiční dovolená, ale bližší psát nebudu. Jednak by se ti to asi nelíbilo a je to také v podstatě uzavřená společnost.

Mc Merkurion

… mám své tradiční destinace: Maltu a Zlaté písky, v minulosti jsem ještě jezdil do Senohrab, Senožat a Otavožat, ale to už je pasé …

dudu

Ano, už nyní vlastníme poukaz na osmidenní podzimní regenerační program v jedněch moravských lázních. Kvůli 17-ti procentní slevě jsme provedli i jeho úhradu.

marci1

Bude to v ráji (Českém). 🙂

nyjono

Kamarád byl na vánoce v Indii. Už tam byl pře několika lety a moc se mu tam líbí.

Ametyst

Nevím, co je tradiční. Teplé jižní moře? V tom případě jezdím netradičně do Skotska a předstírám, že neprší. Stejně by vítr deštník převrátil.:-)

Kelt

No zůstanu doma, rodina odlétá na Mallorcu. Možná si někam zajedu, nebo budu chodit do práce.

Kepler

Mc Merkurion: takže z rolníka se stal stavitel? Tak to bych ještě doporučil Moravský kras. Tam je vápence spousta.

Mc Merkurion

… pouvažuju o tom …

Ametyst

A žádné Kostomlaty. 🙂

Kepler

Ani Roztoklaty a Tuklaty. Rozhodně nic neklátit v Pičíně.

Kepler

…ani Žabovřesky nebo Řeporyje!

Ametyst

🙂 Jasně. Kdo by stál o takovou světovost. 🙂

Mc Merkurion

… víte co si můžete s těma vašima návrhama ???, asi dám přednost Řitce …

Ametyst

Mr. Mc M.: Ušetři nás detailů. 🙂

Kepler

No jo, Pičín se mu evidentně nelíbí…

Mc Merkurion

… a to se mám jet podle vás v létě chladit: http://pobalti­.wz.cz/kunda.htm ??? … se těšim na teplo …

Kepler

Určitě, pro stavitele je Kunda přímo ideální: „V současnosti město profituje z produkce cementu, což je asi tak jediné co v Kundě naleznete.“
A v cementárně bývá hic!

Edison

Tam jsem byl!! 😁 Estonsko celkem jde… Ale s tím ochlacením v létě moc nepičítej…