Pájo

Už jste tam někdy byli? Jaké jsou vaše osobní vysněné cestovatelské cíle?

http://www.air­pano.ru/files/Machu-Picchu-Peru/2-2
… nemá to chybu, viďte …
Doplňuji:
Je to prostě paráda, taky si myslím… ;)

Nejlepší odpověď
briketka10

nemá
moc krásný, prohlédla jsem si jen půlku,
ale poslala jsem si to do mejlíku budu
pokračovat zítra jo, hezká hudba u
každého videa jiná a to se mi moc líbí :D

jdu se dívat na stažený film ..

Další odpovědi
pusinka50

Krásné… na obrázku.....mám vítr a fobii z hor a výšek, takže díky za aspoň tento krásný pohled…ať žije nesmrtelný Vinetou:-)

Wortygen

Super !

Braník

já mám vysněný Nový Zéland a Papuu novou Guineu,kam se taky nepodívám

anonym

Skutečná nádhera. Díky a dobrou noc.
Doplňuji:
Nebyla jsem tam, ale moc ráda bych se ještě někdy dostala do Zambie (Viktoriiny vodopády, Livingston, Kafue národní park, Tanganika). Propadla jsem kouzlu Afriky.

Orange

Já chci navštívit Island.