štamgast

Už jste slyšeli reklamu na Odpovědi.cz v rádiu?

Dnes dopoledne na Frekvenci 1 běžela reklama na server Odpovědi.cz.

Nejlepší odpověď
kapka

Ano, na Evropě 2. Nejdřív mě polilo horko, pak studený pot. Ten pocit zodpovědnosti. Prý se tady každý dozví odpověď (pravděpodobně byla myšlena správná odpověď) do pěti minut.
Asi sem budu muset přestat psát kraviny. Asi sem budu muset přestat psát. :D

Další odpovědi
Drap

Ne, neslyšel.

Lamalam

Neslyšela.