Už jste si udělali více škody než užitku?

Včera jsem měnil stěrače a na straně spolujezdce mi brnklo ramínko do skla a objevila se ťupka a následné malý pavouček, který se zatím neroztahuje.

Nejlepší odpověď
gecco

Babakane – přesně to samé se mi stalo před pár lety – řešila to výměna čelního skla, naštěstí je mám připojištěné…
😉
_____________­________________________
Ale umím i lepší…
Taky před pár lety, po téměř celonoční řízení, jsem si chtěl šáhnout do studny (v cíli) pro pivo a ozvalo se žbluňk-žbluňk – oba mobily, které jsem měl v kapsičkách u košile, skončily tam, kde bylo pivo…
Naštěstí nehluboko, takže jsem je pak dva dny rozebrané sušil mezi síty s nasbíranými bylinkami a hřiby…
😉

Další odpovědi
redy

To musela bejt petarda, když ti to rozbilo sklo. 🙂
Někdy se to tak blbě vydaří. No co už naděláš, stane se.

postcd

třeba když něco utahuji aby to dobře drželo a ono se to utrhne

chachar1922

U nás byl pat a mat těsně před Vánocema, kdy už mamka s babičkou měli vánoční úklid. (Děda a otec)

Bylo jim divné, že nový kotel málo topí, tak si řekli, že je asi potřeba pročistit komín. Tak taťka vylezl na komín a čistil, no a mezitím děda dole ve sklepě měl OTEVŘENÉ to vybírátko na saze. Asi byl zvědavý kolik těch sazí bude. No bylo toho požehnaně. Saze se roznesli po celém baráku až se sklepa, černé bylo naprosto všechno i můj béžový pes.

Nemusím snad psát jak moc nas*ané byly ženské. Málem se u nás chlapi stěhovali :D

zjentek

Více škody než užitku si nákupem nadělují lidé, milující laciné produkty.
Myslím, že ani tvůj případ nebude výjimkou, jelikož na auťáku s „normálním“ čelním sklem se toto nejspíš nestane, ač stěrač brnkne do šiby. Změnou životního stylu se častokráte dá nadělat více užitku než škody, ale to je na každém..

VeRe1983

Nejednou. Naposledy když jsem osazoval optickou mechaniku do počítačové skříně, kde jsou taková odklápěcí dvířka, pokud víš co myslím. Nedošlo mi, resp. vůbec jsem to nevěděl, že musím z mechaniky demontovat obě části čelního panelu. Když ta mechanika nešla zasunout, přičítal jsem to faktu, že levný case až tak úplně nelícuje. Jeden případ za všechny, prostě Homer Simpson je proti mě šikovný.

tforro

To já vezl v létě z pily dlouhá prkna nařezaná na rozměr. Měl jsem je od kufru až na palubku a od čelního skla zbyval tak 1cm mezera. Zabouchl jsem kufr a udělal si pěkného pavouka na čelním skle. Jedno z těch prken bylo bohužel o ten 1cm delší.

arachis

Téměř soustavně, u mě je to spíše na komunikační úrovni, ve stylu za dobrotu na žebrotu.