ReHu

Už jste si nechali poslat výpis ze zdravotní pojišťovny? Pokud ano, souhlasil?

Doplňuji:
>jami155 – já si o vápis zažádala při vyřizování na pobočce, ale myslím, že to lze i písemně.

Nejlepší odpověď
anonym

Ještě nikdy jsem ho neviděla,nenapadlo mě to,to si mám zajít osobně,nebo napsat?

Další odpovědi
panenka

Zatím jsem si o výpis ještě nepožádala.

Miroslavst

Ano souhllasí, nic kromě kapitační platby a zubaře tam není-nikde jsem nebyl.
Ověřil jsem si to na IZIP.

anonym

letos ještě ne,ale před dvěma roky jsem zjistila že jsem skoro dva měsíce chodila na kontroly k urologovi u kterého jsem byla jen jednou,tak jsem to nahlásila,byla jsem tam jen jednou a on si od té doby za mě pobíral body a uváděl že k němu chodím na jakésy kontroly

terry

Nechala, byly tam platby navíc.
Ne vysoké částky, ale každý měsíc. Pravidelně a stejné.
Doplňuji:
Aha, tak asi je to tak, jak píše Luki.
Že to bere doktor jen tak. Za nic. Jen to dělá měsíčně 54 Kč. Ještě se na to optám.

Luki

Výpis mám.
Všechno souhlasí.
Jen mě překvapilo, že doktor za mě bere 47,–Kč měsíčně, i když jsem nemarodil.

anonym

Já sem si ho nechal poslat.. a něco mi tam chybělo.. což jsem se divil a něco naopak přebejvalo.. záleží na lékaři jak moc je poctivý :/ bohužel.. pak že berou málo.. když chcou, tak si umí vydělat :D

zmimi

Výpis byl v pořádku.Akorát tam chybělo vyučtování od zubaře (měla jsem zanět a dostavala jsem dren)

bobánek

Ano jednou jsem si nechal poslat výpis ze zdravotní pojištovny.Sou­hlasil,akorát na jednu pološku měl jsem tam naučtovano že jsem byl u gynekologa.

Miroslavst

Jen pro ty co píší, že tam jsou každý měsíc stejné platby a u doktora nebyli.
To je tkz. kapitační platba, kterou pobírá váš obvodní doktor. Nemůže si však vykázat případnou kontrolu, kdy jdete třeba s nemocí a jiný výkon neprovede.