Už jste si koupili letošní bestseller ?

http://img.na­dapenny.com/t20/113­62/nadap125610399­470232.jpg

Nejlepší odpověď
Drap

Nekoupil. A pokud budu při zdravém rozumu, tak ani nekoupím.

Další odpovědi
rtepp

Nemám zájem!!

Damiana

Ani náhodou a nechci ani zadarmo.

štamgast

Nekoupil, nekoupím.

venkovan

Mne na čtení stačí co mi měsíčně posílají banky, plynárny, elektrikáři, telefoňáci a další autoři pro mne hororového čtení.

Babe

To víš že jo…

hanny 2

Dnes jsem viděla za výlohou knihkupectví podobnou knihu s názvem ČLOVĚK HAVEL.Že by dvojče.....?

terry

Nekoupila a nekoupím.
Pro mě je bestseller něco jiného a ten už v knihovně mám :).

Vlk-Gabriela

Nejdříve jsem si myslela, že se jedná o dotaz na nějakou knihu. … Časopis mám rozečtený a je velmi hezky napsaný. Těším se na fotografickou část celku.

coco

Ne a ani se nechystám.Pana Havla si vážím,ale nemusím ho mít všude.Dám přednost knize Mafie v Praze od Michala W. a od ježíška.