vaiko

Už jste se zamysleli někdy nad tím, proč jste se narodili zrovna vy a né místo vás jiný jedinec?

Nejlepší odpověď
bolak

Jasně, měl jsem velice masivní bičík.

Další odpovědi
Hlada

Ne. Spíš nad tím, že bych měl míň starostí, kdyby si naši dávali víc bacha.

kapka

Spermie, co měly původně vyhrát, dostaly v poslední chvíli křeč do bičíku, takže díky tomu se k vajíčku lážo plážo došourala ta „moje“. 🙂

Zdroj: Petr Šabach, Opilé banány

tom004

Dobré ráno. Souhra různých,moc dobrých,náhod zařídila,abych se na tomto světě objevil,tak se nezabývám různými „proč“, a užívám si života se vším všudy,dokud to jde. A zatím to jde. 🙂

hanulka11

Tak nad tímto ne ,ale říkám si často – proč jsem se nenarodila jinde – když tak miluji moře a horko -ale kam bych pak zase jezdila na dovolenou že jo?

Děda Louda

Vždyť ti ostatní jedinci se narodili taky.

dudu

Mám úplně jiné starosti. Již léta totiž bádám nad tím, zda křížením pampelišky s koniklecí vznikne konipliška nebo pampiklec??