Hufnágl

Už jste se někdy před někým ztrapnili?

Nemyslím tady, ale v osobním životě.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Cožeto? Jen „někdy“? Trapas je možná mé druhé jméno. ;) :D :D

Další odpovědi
quentos

Ano.

jirka F

Ano když mně byl předáván výuční list tak jsem pořád koukal na tleskající lidi místo na pana ředitele školy a třídní učitelku.

Justin1

To už je dávno, možná 25 až 30 let. Byl jsem puberťák, šel jsem po chodníku podél domu a najednou jsem zaslechl „Čau“, aniž jsem viděl, kdo mě zdraví. Hned jsem automaticky odpověděl „Čau“ a až potom jsem zjistil, že se z okna na mě dívá jeden známý pán, se kterým jsem si netykal. Tak jsem se hned opravil: „Dobrý den!“

Nela56

Mám pocit, že se ztrapním pokažde, když jen výjdu z domu.. Néé, vlastně já jsem schopna se ztrapnit i doma..

zjentek

Myslíš něco jako když vážený občan paroduje život a nejen to sepíše, ale navíc se dle svýho scénáře prezentuje někde venku, kde běží ten skutečný život, který on paroduje? Nebo jak jako? Protože IMHO, ztrapnit se sám nelze, ztrapní tě pouze okolí! No ale ani to se nepodaří, pokud o těch lidech (okolí) máš dávno udělaný obrázek. A to jistě máš, když seš už ve fázi, kdy paroduješ!!! (Nevztahuj na sebe – jen je psaný v týhle osobě. (;)

Hufnágl

quentos
To není anketní otázka.

ivzez

Také bych odpověděla jenom „ano“.
Na otázku zjišťovací (nikoliv jen anketní)
stačí odpověď ANO/NE.

quentos

Odpovídám přesně na to, na co se ptáš.

Hufnágl

… to není anketní otázka, ale ostatní to pochopili a odpovídají celou větou.

ivzez

Ostatní odpověděli na otázku kde/kdy/jak se před někým ztrapnili (tedy na jinou otázku).