Už jste psali Ježíškovi?

Nejlepší odpověď
redy

No to víš a raděj sem mu to donesla osobně,abych to sním probrala 🙂
Vypadá to dobře a neměl námitek.

Další odpovědi
anonym

Psaly jsme mu obě, já i naše malá, ona spíš teda diktovala, to jí jde dobře, tak snad se dopis nikde nezatoulá 🙂

anonym

Já už minulej tejden a ten moula mi ještě neodesal,se to asi na tom božím daru nějak seká

Rocker

Včera jsem mu posílal e-mail.

gecco

Jasně – ale už je to dobrých 40+ let – a furt nic, už ani nedoufám…
😉

Drap

Psal, napiš si taky :
http://letecka­posta.cz/286325675

marci1

Nepsala. Myslím si, že toho dostávám v životě tolik, že si to ani nezasloužím. Ježíšku děkuji Ti a doufám, že to bude stále tak krásné. 🙂

lota

Ještě ne, ale chystám se… to bude dlooouhéé…

Topovka333

Co opravdu nepochopím je to,jak může taková otázka napadnout psychicky zdravého dospělého člověka..