Illines

Uz jste nekdy nasli jehlu v kupce sena?

A nebo neco podobneho , samozrejme s nadsazkou , nemusi to byt zravna seno.

Nejlepší odpověď
Drap

Dříve několikrát ano, ale dnes, vzhledem k mému věku a stavu zraku , mám občas potíže najít i tu kupku.

Další odpovědi
fcoop

Přeneseně ano.Když jsem byl malý – je to k neuvěření,ale byl,skotačil jsem si bezstarostně po gauči a zapíchnul si do mé malé,ještě ne ploché nožky jehlu.
Bylo to vlastně moje první seznámení s reálným světem.

briketka10

ano takovou tu kalenou na šití kůže a džínoviny mezi knoflíkama, dnes se těžko shání..

www

Naštěstí ano.
Při hledání vzácných druhů hmyzu, rostlin i hub. Někdy až po několika letech na zcela jiných místech, než to mělo být 😁.

IK

Jsem vášnivý „hledač“
musím se nad sebou zamyslet když mi teď vadí že pořád něco nemůžu najít, možná to není zapomínáním… že by to byla ta jehla? Zřejmě platí že jsem byla vášnivý hledač a teď o tom ráda mluvím 🙂

karel4

ne 🙂

venkovan

Ano. Dnes není od věci jehlu hledat nejen v kupce sena, ale i na lavičce, sedadle MHD apod.