MiKu

Už jste někdo četl novou knihu od Rowlingové (Harry Potter)?

A dojmy? díky!

Odpovědi
iceT

Harry Potter a prokleté dítě zcela určitě číst nebudu, neni to totiž klasická kniha, je to divadelní text nacpaný do obalu, tvářící se jako kniha.

Gerda

Četla jsem ji a docela se mi líbila. Nějak ji ale nedokážu úplně považovat za plnohodnoté pokračování série, ale jako proti samotné knize nic nemám. Trochu jsem si připadala, jako bych četla fanfiction na Harryho Pottera, a ne jeho pokračování.