Už jste měli vyražený dech? Pokud ano, napište své pocity!

Nejlepší odpověď
Drap

Kdysi dávno. Nic příjemného. Myslel jsem, že je to má poslední hodina. V té chvíli jsem neviděl jinou možnost, než se udusit.

Další odpovědi
NikkiHeat

na pocity není čas…protože nemůžeš jaksi dýchat

led

Na pocity myslieť? Vtedy na to nie je čas, snaha chytiť dych je prvoradá. Ale nie je to nič príjemné.

znacka

je to opravdu nepříjemný pocit nemůžete dýchat ale hrozně moc potřebujete a když se konečně nadechnete tak vás to až štípe :/ opravdu nic co by chtěl člověk prožít víckrát :)

meteoman222

Rozhodně nic přijemného…nemůžete se nadechnout a i když to nutně potřebujete…straš­ny pocit…

Helena114

Když se nemůžeš nadechnout a myslíš si, že se udusíš, tak nad pocity nepřemýšlíš…

Tobbynka

Ano, já jsem si vyrazila dech, když jsem byla malé dítě. Normálně jsem zakopla o dětské pískoviště a spadla jsem na nějakou ostrou věc, co to bylo už si opravdu nepamatuji. Dusila jsem se tam jako blázen a myslela jsem si, že budu za chvíli mrtvá… bylo to strašně nepříjemné a bolelo to. Nakonec přišel náš soused a zachránil mě… kdyby nepřišel on, tak je po mě. Už to nikdy nechci zažít. :(