štamgast

Už jste měli možnost ochutnat Sládkovu limonádu od Staropramenu?

Jak vám chutnala?

Nejlepší odpověď
anonym

To jsem neměl,ale od Staropramenu znám lepší pití.
Po limoškách netoužím.

Další odpovědi
Klaproth

Možnost jsem měl, ale nevyužil jsem jí. Piju pivo.

ReHu

Ochutnala. Pro mě nic moc.

Emefej

Měl, nechutnala. Jak píše Jugar, Staropramen má zajímavější produkty než limonádu.

cochee

Občas si dám, na rozdíl od většiny známých mi chutná. Když už nic, tak bych řekl, že není tak hnusně sladká jako ty ostatní srajdy. Ale ty ses na ni zeptal jako na nějakou novinku, řekl bych že je už na trhu minimálně rok, ne-li dva.

bolak

Ať to nejdřív ochutnaj Švédi, nejdřív chci vědět, odkud jim poteče krev tentokrát.

Lamalam

Ochutnala, nechutnala. Pivo je o dost chutnější, i když zrovna Staropramen nemusím.

Luxx

můžu se po ní utlouct :) hlavně se mi líbí, že tam není chemie