zjentek

Už jste letos potkali klíšťáka?

Když se mrknu z okna, tak už bojim bojim jít ven! Je to hrůza. Napřed zima a pak zase totok.

Nejlepší odpověď
Drap

Zatím ne ani pes nic a jsme každý den několik hodin venku. Ještě stále nejsou vhodné podmínky.

Další odpovědi
hapiky

Ano. Říkal, že hodně jeho kolegů v kruté zimě pochcípalo. ale my, co jsme zbyly, budeme schopni vás lidi slušně potrápit. Můžete se těšit!

paul1

Ještě je brzy, ale doufám, že po této zimě jich bude méně. Minulý rok byla mírnější, aspoň se mi zdá.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.