Uvnitř zrcadlové koule.

Je velká koule,uvnitř zrcadlová. stojíme uvnitř oči máme přesně ve středu koule, nebo třeba zapálíme svíčku. Jak to bude vypadat? Co uvidíme? Přemýšlim nad tim už strašně dlouho, ale nemůžu najít žádnou odpověď,informaci prostě nic. A nebo jsem úplnej mago.r ? 🙂

Nejlepší odpověď
geoorg

🙂 Taky mě to párkrát napadlo. Myslím, že nejlepší by bylo to sestrojit v 2D nákresu. Buď to bude podobné jako kulové zrcadlo, nebo tam bude v rámci možností „nekonečně“ se odrážející všudypřítomné světlo.