Spartaboy

Uvítali byste možnost že by vám televize roztřídila filmy a seriály podle dekád ve kterých vznikly?

Třeba byste zadali možnost seriály 80. léta a tv by vám nabídla vše co je v dané kategorii možné shlédnout nebo nahrát.

Odpovědi
elkon

Ne to vůbec nepotřebuji.

Filmy a seriály, které se mi líbí mám stažené na svém serveru, rozdělené podle svého, tak jak mi to vyhovuje. Mám tak zajištěno, že se k nim dostanu vždy i když nebudou dostupné kdekoli jinde.

michalds

Ano to by bylo skvělé.

Spartaboy

Měl jsem napsat: ve srovnání s tím jak moc často vysílají pořady vzniklé po roce 2000.

elkon

Buď se mi něco líbí, nebo ne. Na roku vzniku nezáleží.