Uvítali by jste,aby evropská unie už dostala silného Vůdce, který by tu konečně udělal pořádek?

Nejlepší odpověď
led

Éra Vodcov zanikla už pred viac ako sto rokmi. to, čo my sme si predstavovali ako vodca, či už Lenin, Stalin, Hitler, Mussollini a mnohí ďalší, to neboli vodcovia, ale predstavitelia istých skúpín, ktoré vlastne zastupovali práve svojimi schopnosťami presvedčovania a manipulovania davov. Vodcov z nich spravili ľudia okolo nich, nimi kryli svoju činnosť.
Z toho je, myslím, že i vám, jasné, že žiadny Vodca tu poriadok nespraví. Poriadok musia spraviť sami ľudia, obyvatelia EU.

Další odpovědi
mosoj

Kde že má udělat pořádek ? Tu ? Dneska jsou volby.
Doplňuji:
Tak ho jdi konečně už udělat.

ptáč

Ten tu už řádí od začátku a maže.

Fienir

Neuvítal, už tu něco podobného bylo a jak to dopadlo.....

setapouch: nikde nevidím, že by psal o Hitlerovi, tak prosím buď odpovídej na otázku a nebo drž ústa. K diskuzi slouží diskuze, nikoliv odpovědi. Doufám, že to chápeš. Pokud jo, děkuji za pochopení. :)

setapouch

„Ne, uvital bych, kdybys sel konecne s touto svou propagaci Hitlera mezi pulky. Pomalu zacinam zvazovat trestni oznameni, protoze te uz mam opravdu dost.“
Administratore, gratuluji, tohle chce opravdu zajimavy pohled na svet – ponechat propagaci nacismu a mazat jeho odsouzeni. Na rozdil od tebe ale ja nacismus a jeho idologie podporovat nehodlam.

setapouch

Admin tomu nasadil korunu – „Preferujeme pozitivní jednání.“. Ppovezte neco o pozitivnim chovani ctyriceti milioinum obeti nacismu… aha, nejde to, jsou mrtvi. A admin jim tvrzenim, ze schvalovani nacismu je pozitivni, plive do obliceje.

Funna

fienir…a ty sis nevšiml, že vůdce je napsáno s velkým V?…je jasné, nač naráží a navíc to není první propagace Hitlera na těchto stránkách…tak prosím drž ústa ty…

Fienir

velké písmeno většinou značí určitost toho slova. Pokud by zemi např. vládl 1 král, pak pochopitelně bude psán jako Král.

Takže…drž ústa :)

setapouch

Nepamatuju si, že bych viděl psát krále jako „funkci“ Král. Stejně jako nepíšeme Prezident. Na rozdíl od Hitlera, který se opravdu často psal Führer, resp. Vůdce – viz např. http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/103928612­44-apokalypsa-hitler/2123825­53590001/.

Ale jak jsem psal v PM, zde jde hlavně o kontext, přesněji opakování otázky, pouze bez odkazů na projevy Adolfa Hitlera.

Fienir

PM jsem četl, ale nevím co odpovědět :D