luky321

Uveďte příkkady institucí, které poskytují půjčky/úvěry.

Nejlepší odpověď
anonym

Půjčkovny a úvěrovny…
___
DÚ řeš na základě pochopení látky (příp. učebnice či poznámek) – tady ti řešení můžeme zkontrolovat, ale úkol za tebe nikdo psát nebude.

Další odpovědi
Jindra B

Lukáši, jsem rád, že se finančně vzděláváš. Tak by to mělo být. Ale nebylo by snazší zeptat se rodičů, nebo starších kamarádů? Vysvětlí Ti to jistě lépe než někdo zde dvěma větami.
Nebo zkus kromě finanční gramotnosti zvyšovat i tu internetovou. Otevři si www.google.cz a zkus se ptát v políčku vyhledat. Uvidíš, že je to rychlejší a kvalitnější než zde čekat na odpovědi a navíc se naučíš používat google.