Utržená uzdička?

Zdravím všechny,

chci se zeptat.. během sexu došlo zřejmě k natržení uzdičky na penisu (ta malá kůžička, co spojuje žalud s kůží) a penis jde normálně krásně přetahovat. Ještě lépe než kdy dřív. Penis je mírně nateklý..

Zajímalo by mě, zda to něčemu vadí a všechno kolem toho. Podle mě jsem podstoupil takovou obřízku. Děkuji za odpovědi..
Doplňuji:
Probléme vyřešen už, ale Děkuji za názory..

Nejlepší odpověď
Alesh

Ty jsi pták, tohle ti musí opravit a dělá se to tak, že ti ji sešijou a v podstatě přišijou, každopádně si s tím dojdi a stará, ať příště nepoužívá zuby. 🙂

Další odpovědi
Dochy

předpokládá se, že je lepší, když se na to mrkne tuším urolog, ale zas žádná tragedie to není. Buď to působí problémy a jdeš k doktoru, nebo to nepůsobí problémy a žiješ dál…