Avatar uživatele
larios22

Utopil jsem mobil

dneska mi spadl mobil do záchodu :D vysušil jsem ho normálně šlape ale když zapnu wifi tak se asi po 10s vypne a automaticky zase zapne a tak to je dokola.. co s tím ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2489 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hamon

Ber to jako poučení - mobil a opice nejdou dohromady. A buď rád, že to dopadlo jen takhle. Já svého času napsal bejvalce SMS, dali jsme se dohromady... Co bych tenkrát dal za to, kdyby mi mobil do hajzlu spadnul :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Rady co s utopeným mobilem : http://krasna.nova.cz/…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Zkus to vysušit pomocí vysoušeče na vlasy, nebo svěř servisu. Nebo si vytáhni SIM kartu a vlož do nového mobilu, na který si budeš dávat větší pozor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vyndej baterku - IHNED!!. Pak mobil rozeber a důkladně umej vlažnou vodou (tím smyješ splašky), pak jej ´vymáchej´ v isopropylu a dobře jednotlivé díly usuš (v proudu vzduchu - třeba nad radiátorem). Pak zkontroluj, kde a který kontakt ´uhnil´ - a pokud žádný, poskládej díly opět do celku a doufej, že bude fungovat. Chvíli.*)
No - a hned začni šetřit na novej...
;-)
*) Takto mi - kdysi, upadly dva mobily do studánky - po rozborce a dvoudenním sušení jeden z nich funguje dodnes, druhý to ´vzdal´ po cca roce.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika