Kreama

Úsměv Dafné

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat na názor divadelního představení Úsměv Dafné. Líbílo se Vám? Doporučili byste ho? Chtěla bych dát rodičům lístky na toto představení k Vánocům(mám slevu), myslíte že je to vhodné? Jaké jste z toho měli pocity? děkuji

Odpovědi
Krakis

Podívej se na recenze toho představení případně na blogy a fóra.Myslím,že dneska každé divadlo má své stránky.A jestli je to vhodné?Každá dobrá kultura je vhodná! (pokud nedáš metalistovy lístky na operu… 🙂