Neonka

Úřednice na poště mi dnes sdělila, že už se nesmí na balíky vylepovat známky v ceně poštovného. Je to pravda?

Odpovědi
elkon

Nikdy jsem žádnou známku na balík nelepil. Ani nevím proč by se měly lepit. Úřednice to musí vědět, od toho tam je.

Pepa25

Ano. Cena za služby Balík do ruky, Balín a poštu a Balík komplet se hradí v hotovosti, pokud nebyl sjednán jiný způsob (typicky u hromadných podání).

Zdroj: Poštovní a obchodní podmínky České pošty, s.p. – ostatní služby (znění platné od 1.9.2021)

Drap

Ano, je to pravda. Možná jsem příliš mlád, ale nepamatuji si, lepení známek na balíky.