Urážlivé emaily

právě mi přišla zpráva od admina,pokud se mi nezobrazilo od koho mail přišel ani jeho přezdívka,nebude admin nic vyhledávat jsem ojedinělý případ a vyhledání je složité

Nejlepší odpověď
Miroslavst

pošli mi ten mejl-přeposlat a zadej moji adresu. tu znáš a pokud ne, tak na Facebooku je.
Třeba to najdem.

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

pokud to dotycny posilal napriklad z outlooku a ma verejnou ip jde to dohledat pomerne snadno, ale vetsina lidi pouziva pristup k mailu pres web – k nalezeni odesilatele poslouzi hlavicka emailu (header) v ktere je cela cesta kudy mail putoval

jinak i tak mohl odesilatel udelat nekde chybu a dohledat jej muze byt jednodussi

Toruk

Přišlo mi už několik mailů od dalších uživatelů Odpovědí (naštěstí ne negativních) a vždy bylo v úvodu uvedeno číslo uživatele, stálo tam: „E-mail odesílatele: x“ Pravděpodobně to číslo bude souviset s identitou odesílatele. Máš to taky tak?

Stále neznám obsah toho hanlivého mailu, tak nemůžu posoudit, jestli je závadný jen subjektivně- ve Tvých očích, nebo objektivně. Pokud je závadný objektivně, tak Ti pomůžeme. Můžeme třeba sepsat hromadnou žádost o vyřešení tohoto problému, zkopírovat ji a každý (komu záleží na spravedlnosti) by jej mohl za sebe poslat správci Odpovědí. Řešení se jistě najde. Ale kdychom Ti s tím měli pomoct, potřebujeme znát obsah toho mailu.