Avatar uživatele
anonym

Urážlivé emaily

právě mi přišla zpráva od admina,pokud se mi nezobrazilo od koho mail přišel ani jeho přezdívka,nebude admin nic vyhledávat jsem ojedinělý případ a vyhledání je složité

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, Jahoda, anonym, aramah před 5002 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

pošli mi ten mejl-přeposlat a zadej moji adresu. tu znáš a pokud ne, tak na Facebooku je.
Třeba to najdem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

pokud to dotycny posilal napriklad z outlooku a ma verejnou ip jde to dohledat pomerne snadno, ale vetsina lidi pouziva pristup k mailu pres web – k nalezeni odesilatele poslouzi hlavicka emailu (header) v ktere je cela cesta kudy mail putoval

jinak i tak mohl odesilatel udelat nekde chybu a dohledat jej muze byt jednodussi

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Toruk

Přišlo mi už několik mailů od dalších uživatelů Odpovědí (naštěstí ne negativních) a vždy bylo v úvodu uvedeno číslo uživatele, stálo tam: „E-mail odesílatele: x“ Pravděpodobně to číslo bude souviset s identitou odesílatele. Máš to taky tak?

Stále neznám obsah toho hanlivého mailu, tak nemůžu posoudit, jestli je závadný jen subjektivně- ve Tvých očích, nebo objektivně. Pokud je závadný objektivně, tak Ti pomůžeme. Můžeme třeba sepsat hromadnou žádost o vyřešení tohoto problému, zkopírovat ji a každý (komu záleží na spravedlnosti) by jej mohl za sebe poslat správci Odpovědí. Řešení se jistě najde. Ale kdychom Ti s tím měli pomoct, potřebujeme znát obsah toho mailu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek