22aa

Nevíte, proč mi nejde YouTube přes UPC Wi-Free na Samsungu S5620?

Upc wi-free a youtube na samsungu s5620 jak že to stojí na nule jako u doktora?

Dobrý den.
Nevíte proč mi nejde youtube přes wi-free na samsungu s5620?
Na androidu to tátovi jde.
Prosím nevíte k čemu je wi-free od upc na hloupém mobilu?
Je to jak u doktora. Není to na čtení pohádek pro 2 letý děti?
Děkuji. 22aa.

Odpovědi
Edison

WiFree je silne omezená služba využívající pouze volnou přenosovou kapacitu. Další věc je, že potřebuje k plný funkčnosti ještě bezpčnostní certifikát.

22aa

Mě neejde i když tam dám certifikát.
Jak na pc i na mobilu ale stejně nic.