Trompeta

Utáhne můj notebook Minecraft?

Dobry den, chtel bych si koupit notebook Asus, Duo T7500, Geforce 8600, 4 GB, 250 GB, ale nevim, jestli mi utáhne Minecraft.

Doplnujici informace:
Úhlopříčka displeje ["]: 15,4

Rozlišení displeje: 1680 × 1050 (WSXGA+)

Typ displeje: 3D

Typ procesoru: Intel Core 2 Duo

Operační systém: Windows 8.1

Interní paměť [GB]: 240

Specifikace výrobce

Typ procesoru: Intel Core 2 Duo

Operační systém: Windows 8,1

Typ displeje: 3D

Rozlišení displeje: 1680 × 1050 (WSXGA+)

Úhlopříčka displeje ["]: 15,4

Grafická karta: NVIDIA GeForce 8600M GT

Velikost grafické paměti [MB]: 512

Optická mechanika: DVD

Interní paměť [GB]: 240

Typ paměti: DDR2

Velikost operační paměti [GB]: 4

Bluetooth: Ano

Typ síťové karty: GLAN, LAN, WLAN

HDMI: Ano

VGA [D-Sub]: Ano

eSATA: Ano

Čtečka otisků prstů: Ano

Rozšiřující slot: ExpressCard

Hmotnost [kg]: 2,7

A jaky by jste doporučovali ne moc drahy notebook aby unesl?

Odpovědi
zelí

Unese, unese. Co by neunesl. CD moc neváží a notebook je tvrdý a pevný. Jestli to pojede to nevím, ten notebook je dinosaurus. Chabý i před 8 lety nebo kdy tento HW představili. Nikdo, kdo tomu je trochu rozumí by za to peníze nedal. I za tisícovku je to drahé.

vokurce

Dobrý den,

ač se nezdá, Minecraft je pro hardware náročná hra z důvodu naprogramování v Javě. Můj osobní názor je takový, že hra bude spustitelná a hratelná. Je však otázkou jak bude plynulá. Všeobecně na hraní her bych nikdy nikomu nedoporučil notebook.