Avatar uživatele
Pájo

„Umíte“ užívat živočišné uhlí (Carbo medicinalis, Carbosorb)?

Řada lidí mi v lékárně tvrdí, že JIM VŮBEC nefunguje! ;)
Vám funguje? Pokud vám nefunguje, jak ho berete?
Doplňuji:
Jste moc šikovní! Mám z vás radost. Na krabičce je dávkování psáno pěkně vzadu, ale stejně se nezřídka někdo najde, kdo si na živou váhu třeba 105 kg vezme ráno 1–2 tablety a uhlí mu prostě nefunguje… :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Pájo

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, terry, Damiana, briketka10, anonym před 4287 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Živočišné uhlí jsem nikdy neužívala a ani s tím nehodlám začínat.
Doplňuji:
Ale pamatuji se, že jako malá jsem objevila doma v lékárně černé tablety – živočišné uhlí – a kreslila jsem si s nimi jako s křídami nebo tužkou.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Funna

Živočišné uhlí funguje dokonale…jen je ho potřeba sníst tolik, kolik je uvedeno v příbalovém letáku…jenže to je skoro celá krabička, takže se to mnohým nezdá, tak si vezmou méně tablet a pak se diví, že to s nimi nic nedělá…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Živočišné uhlí moc nepapám,ale když jsem papala,tak vždy jednu dvě tablety a vždy to zabralo.Je fakt,že jsem je brala jako děcko,takže asi proto zabraly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

U mně funguje. Beru si ho tak hodinu až dvě po jídle a další hodinu až dvě nic nejím a účinky pocťuju od první tablety.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Bezpečně funguje, jenom ho nesmí být málo! Jedna, dvě tabletky nic něřeší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

mě zabere vždy, když potřebuju stačí mi dvě tabletky / chleby / jim říkám rozkousat a zapít to mám i prsty s jazykem a zuby celý černý, nějaký ty nový co reklamujou nehodlám zkoušet nevím, kdyby nezabraly co potom žejo ??

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
balca

Ano funguje…sním a za chvíli je po problému.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek