Pájo

„Umíte“ užívat živočišné uhlí (Carbo medicinalis, Carbosorb)?

Řada lidí mi v lékárně tvrdí, že JIM VŮBEC nefunguje! ;)
Vám funguje? Pokud vám nefunguje, jak ho berete?
Doplňuji:
Jste moc šikovní! Mám z vás radost. Na krabičce je dávkování psáno pěkně vzadu, ale stejně se nezřídka někdo najde, kdo si na živou váhu třeba 105 kg vezme ráno 1–2 tablety a uhlí mu prostě nefunguje… :D

Nejlepší odpověď
anonym

Živočišné uhlí jsem nikdy neužívala a ani s tím nehodlám začínat.
Doplňuji:
Ale pamatuji se, že jako malá jsem objevila doma v lékárně černé tablety – živočišné uhlí – a kreslila jsem si s nimi jako s křídami nebo tužkou.

Další odpovědi
Funna

Živočišné uhlí funguje dokonale…jen je ho potřeba sníst tolik, kolik je uvedeno v příbalovém letáku…jenže to je skoro celá krabička, takže se to mnohým nezdá, tak si vezmou méně tablet a pak se diví, že to s nimi nic nedělá…

iceT

Živočišné uhlí moc nepapám,ale když jsem papala,tak vždy jednu dvě tablety a vždy to zabralo.Je fakt,že jsem je brala jako děcko,takže asi proto zabraly.

Lucijej

U mně funguje. Beru si ho tak hodinu až dvě po jídle a další hodinu až dvě nic nejím a účinky pocťuju od první tablety.

Děda Louda

Bezpečně funguje, jenom ho nesmí být málo! Jedna, dvě tabletky nic něřeší.

briketka10

mě zabere vždy, když potřebuju stačí mi dvě tabletky / chleby / jim říkám rozkousat a zapít to mám i prsty s jazykem a zuby celý černý, nějaký ty nový co reklamujou nehodlám zkoušet nevím, kdyby nezabraly co potom žejo ??

balca

Ano funguje…sním a za chvíli je po problému.