annas

Umíte se radovat z přítomnosti? Nebo zůstáváte u krásných vzpomínek, případně sníte o budoucnosti…?

"Umět se radovat ze všeho, nečekat, že v budoucnu přijde něco, co bude to pravé, protože je možné, že to právě přichází. Právě teď a v budoucnu nic krásnějšího už
nepřijde.“ Ota Pavel

Nejlepší odpověď
BEAES

Já jak kdy, někdy vzpomínám, někdy se raduji z přítomnosti, a když mě to chytne, tak sním o budoucnosti.

Další odpovědi
quentos

ano, či alespoň se o to snažím. Ovšem když je na co se do budouvna těšit, je to vždycky ještě lepší ;{)>

led

súhlasím s citátom, ale s doplnením, krásne spomienky sú nenahraditeľné.

nabubindes

věčně nespokojený, neustále sním o novém lepším, větším, modernějším, mám však radost i z maličkostí, nemohu vědět co mně ještě čeká, potká. já jsem na světě rád!

anonym

ten citát Oty Pavla je moc pěkný, chytrý pán! mohla bych se pod to podepsat 🙂

ReHu

Jen bych opakovala. Souhlasím s Beaes.