Umíte ještě dnes vyrobit loďku(čepici) z papíru?

Vzpomenete někdo na to,jak se to dříve dělávalo?
Dělaly se dost dobré věci,např.vlaš­tovky,letadýl­ka tad.
Vyrábíte některé takové věci z papíru i dnes?
http://www.jak­setodela.cz/vi­deo/269/cepice-a-lodka-z-papiru-jak-poskladat-papirovou-cepici-a-lodicku

Nejlepší odpověď
Drap

Umím. občas vyrábím pro vnuky.

Další odpovědi
marci1

Samozřejmě, vyrábím stále a baví mě to. To se nedá zapomenout. 🙂

pusinka50

Zatím nemám pro koho vyrábět, ale umím a doufám, že vyrábět zas budu:-)

gecco

Umím…
Je to jednoduché – jen ty noviny už nejsou to, co bývalo Rudé právo (kromě skládaček se ještě hodilo na vytření pr*ele)…
😉

Houslovyklic

Lodičku jo, vlastně dva druhy lodičky (ještě parníček).
Ale vlaštovky mi nikdy moc nechtěly létat…:-(

Dnes se to dělá taky, ale říká se tomu origami…

ahold

Jo a já ještě umím šipku a čerta, heč.

Kelt

Lodičku a čepici jsem nikdy neuměl, jedině podle návodu. Ale umím složit letadlo.

anonym

…ještě práskačku a parník.

anonym

Jo, tu umím, ale tahle malířská líp sedne na hlavu
http://www.muj­plan.cz/postu­py/tvoreni/vy­robky-z-papiru/malirska-papirova-cepice/hotovo93/