aliendrone

UMÍRÁM!!! Co mi poradíte pro zlepšení obecně mizerné situace?

Aliendroníček má teplůtku (STRAŠLIVÝCH a SMRTÍCICH 37,7°C!). ;) :D Aliendroníčkovi jíst nechutná, pít nechutná, dokonce se mu ani nechce do někoho navážet! Rýmička a slaboučká bolest v krčíčku, otevřená TŘETÍ krabice kapesníků na náladě nepřidá. Vitamínků a prášečků už v sobě mám menší lopatku (mé přispěchavší sestřičky jsou v tomhle dokonce HORŠÍ než ty zdravotní!), vpravil jsem do sebe i kuřvývar od mladší i starší, čajíků asi tak 2 litry, Olynth do chobůtku už 2× nakapán. A STEJNĚ konec světa za dveřmi (když už ne ženy, tak muži jistě ví, že pro chlapa je lepší na 2× přeražená pazoura než nachlazení)!

Tak se ukažte a poraďte aliendroníčkovi hodňoučkému a miloučkému, jak se sebrat – nějakou SUPERIÓZNÍ léčbu nebo alespoň něco hluboce intelektuálního pro pobavení (jako že Kepler uklouzl na slupce od banánu a spadl ÚPLNOU NÁHODOU rovnou do postele na Emmičku Stone, zrovna když do její ložnice vcházel zjentek), protože to vypadá, že v sobotu večer bude dřepět doma v postýlce a chrápat. :(

Jen nevím, jestli bych to neměl dát raději do „zábavy“, protože má smůla (zrovna když se trochu oteplilo!) jistě někoho pobaví a potěší. Kepler se už plácá do stehen a hlavou smíchem buší o zeď tak hlasitě, že to slyším i v Práglu. ;) :D :D

DOTATEČNÝ EDIT- Tuto otázku někdo skryl (důvod – „Ostatní porušení pravidel serveru nebo kodexu uživatele.“) Admin ji ovšem vrátil doslova BLESKOVĚ (s ohledem na to, co jsem zde zvyklý ;) :D), takže NERAD, ale MUSÍM ho pochválit. (jsem aliendrone, tudíž nechválím, dokud mi na účtu nenaběhne příslušně mastná částka, popřípadě není provedena jiná kompenzace :D :D)

Dovolím si tedy otázku doplnit podotázkou (omlouvám se tímto madame annas za to, že ji fušuji do specializace ;) :D) >

Co asi tak běželo hlavou mazálkovi, jaký asi shledal důvod porušení pravidel či co jiného ho k nahlášení této otázky vedlo? Jakou má asi osobnost, má/nemá falešnou morálku? To mne ostatně zajímá nyní VÍCE než původní otázka, bo už to nejhorší mám za sebou. Se mi zdá. ;) :)

(Všiml jsem si, že dnes ZASE zmizelo hafo otázek, byť třeba dle mého názoru slaboučkých – jako ta od petky.s „Zdaji se mrtvemu v rakvi sny?“, které až na svoji řekněme „nenápaditost“ nijak pravidla neporušují? (podle mne) :o :(

Nejlepší odpověď
Dochy

Nic. Je to smrtelné. Jdu vybrat věnec. Máš radši umělé růže, nebo umělé karafiáty?

K doplnění: Nejspíš nevěřil že umíráš a tudíž se rozhodl otázku skrýt až do potvrzení intergalagtickou pohřební službou… Zlý, důvěřivý admin mu toto zřejmě předčasně překazil.

Další odpovědi
marci1

Rychle hledej papír na sepsání závěti! 🙂
Ještě nejsi moc nemocný, ještě o tom můžeš psát.
Znáš to?: Sedlák se dověděl od lékaře, že je nevyléčitelně nemocný a že brzy umře. Pane doktore, mám jedno přání: napište mi pak, že jsem umřel na AIDS. Pročpak, vždyť máte přece rakovinu? Víte, takovou nemoc u nás ve vsi ještě nikdo neměl. Ten, co mi chodil za ženou, teď bude mít pěkně nahnáno. A co je hlavní, nikdo se jí nadosmrti ani nedotkne.
Je to tak milé mít muže doma – pokud není nemocný, nezaměstnaný nebo v důchodu. Lánsky 🙂
Doporučuji léčbu v posteli s humorem! Posílám ti jeden paták Pochod marodů:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=1_3DDRUID­Ng
Ať žijí marodi.

elkon

Myslím, že právě pro tyhle a podobné „cancy“, bude jednou tahle „poradna“ zrušena.

ivzez

Tak to je nejvyšší čas zachytit aspoň pár vzpomínek,
aby tu něco po Vás zbylo pozůstalým.

led

Chudáčik alík, chviľku tu nie som a hneď ste choručký. Starý sivý holub zo zaprášených ulíc, ktorý mi zvestoval váš problém, nevedel a ani vy nepíšete, aké ťažkosti máte. To neviete, že dlhé sedenie pri počítači je škodlivé? Staňte sa vyznávačom prírody a nie mestského smogu. Zahoďte počítač a venujte sa fyzickému pohybu.

Edison

To chce víc času a intenzivní léčby… jen setrvat. Já mám přesně to samý… Jen netrpím teplůtkou… Už se mě tyo drží 4. den, ale zatím neumírám… Jen jsem neschopnej jakýkoli činnosti…

Kelt

Konečná smrt nastává tehdy, když nefunguje mozek. Ovšem tady opačná věta asi neplatí, když cítím, že mi nefunguje mozek, tak umírám. Když cítím, že mi nefunguje mozek, uvědomuji si, jaké blbosti produkuji.

orwell

Pokud nepomůže polévka z vorvaní ploutve, pak urychleně pošli posly do Brazílie pro bororo. Ale pamatuj, že stačí kapička vody navíc a bororo ne život, bororo pak smrt!

aliendrone

orwell>>> Tywoe – jak já tenhle film doslova ŽRAL! Díkes za tip, už jdu sosat, alespoň se budu moci při nostalgickém popotahování vymluvit na rýmu! ;) :D :D

orwell

Já jsem žral hlavně tu krásnou mimozemšťanku Božidaru, už ani nevím, jak se v tom filmu jmenovala. Kolik nám to vlastně bylo?

aliendrone

Oriana se jmenovala a i mně se ve filmu MOC líbila. :) Ale vzpomínat na věk nebudu, bo už pár desítek let je mi 25 a nechci tuto iluzi nějakým počítáním/vzpo­mínáním narušovat. ;) :D :D

Ovšem ty tehdejší reálie mě fakticky berou – prázdné ulice (dnes jeden neví, kde by zaparkoval, o provozu nemluvě) a vůbec na mne „dýchlo mládí“. :)

Dochy

led! Pohyb?!? Vy ho chcete dorazit!!!

Aha, vlastně to je OK. Rána z milosti 😉

aliendrone

Dochy, led>>> Takhle VY!! TEĎ se nebojíte, ale počkejte až se uzdravím! S předstihem si nakupte dostatek Pampersek! ;)

BTW – Přírodu mám hned pod oknem, mluví rusky a dost nahlas. Čas nenápadně otestovat nový prototyp dělbuchu pro letošního Silvestra! ;) :D :D

mosoj

Tohle admin vrátil? Ubožáku.

aliendrone

mosoj>>> No jo, dokonce 2× (dnes ji skryl něko o5)! Mám to chápat jako přiznání k činu? ;) :)

aliendrone

gangster Dochy>>> Takovou radost ti NEUDĚLÁM! Jsi totiž předurčen mi umetat cestičku do pekla (abych před Její Excelenci led nepředstoupil jako nějaký zaprášený drban, to by byla OSTUDA!), tož logicky MUSÍŠ přede mnou!

Venkoncem již nacvičuji oslavný tanec, který budu tančit na tvém hrobě a i kytičky mám pro tuto příležitosat dávno vybrané! Jistě se domyslíš sám – kopřivy, bodláčí, hadovka smrdutá… zkrátka nebudu na tobě šetřit, neboj nic! ;) :D :D