jirka F

Umí přátelství mezi ženou a mužem zahojit i staré rány na duši?

Jako jestli když budu mít někdy nějakou rád, dokáže přátelství fyzické zahojit…

Nejlepší odpověď
ivzez

Míníte opravdu přátelství? Nemínil jste partnerský vztah?
Každé přátelství může pomoci se s některými věcmi vyrovnat.

Zahojit (i staré) rány na duši může čas
a odpuštění nejen bývalé prtnerce, ale především sám sobě.

Přátelství mezi mužem a ženou samozřejmě existuje,
mám dva celoživotní přátele, nikdy ani z jedné strany nešlo o nic jiného.

Další odpovědi
Edison

Ne. Do dokáže jen čas a odpuštění.

hapiky

Nový partnerský vztah, ať už přátelský či sexuální je minimálně hodně dobrý na zahojení starých ran na duši. Člověk musí přijít na jiné myšlenky, o to jde především.

Reezo

Já věřím tomu, že žádné přátelství mezi mužem a ženou neexistuje. Vždycky jeden z těch dvou lidí bude mít zájem o toho druhého jako o případného partnera. Tím, že jsou v " kamarádském " vztahu akorát dává větší příležitost jedné z těch osob.

Každopádně být ve společnosti lidí které máme rádi může pomoci přečkat krušné chvíle.

quentos

A čo si, Kefalín, predstavujete pod pojmom „fyzické přátelství“???