Uměli byste popsat princip fungování dekorace na tomto videu

http://www.you­tube.com/watch?v=ryT0wxP­KINM
(mlha, chladná voda, elektřina, ..)
Doplňuji:
(video je uz verejne pristupne) v nadobe je obycejna voda, zarizeni se pripojuje k elektřině.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Tato dekorativní fontána je v podstatě bytový zvlhčovač vzduchu s vnitřním prosvícením mlhy. Uvnitř fontány je ultrazvukový ionizační generátor mlhy, který rozkládá vodu na mikroskopické mlžné kapénky. Vzniklá mlha víří a vyplňuje mísu a následně přepadává přes okraje do prostoru. To vše je kombinováno s jemným zvukem prýštící vody a barevným poosvětlením, takže vytváří klima pohody.
Mlha je ionizována záporně, čímž na sebe váže prachové částice a pyly z ovzduší, což ocení alergici a astmatici, kterým se lépe dýchá, zejména při přidání eukalyptové esence do vody v míse. Zvýšená vlhkost je též velmi prospěšná pro pokojové květiny.

Srdcem této dekorativní lampy je ultrazvukový ionizační generátor mlhy ML-015, který rozkládá vodu na mikroskopické mlžné kapénky. Vzniklá mlha víří a vyplňuje mísu a následně přepadává přes okraje do prostoru. To vše je kombinováno s jemným zvukem prýštící vody a barevným prosvětlením,

Zdroj: http://www.us­kritka.eu/skri­tek/eshop/48-1-FONTANKY/238-2-Stolni-mlhove-fontany/5/672-Stolni-mlhova-fontana-modra

Další odpovědi
Hykam

Tak mi to hlásí, že video je soukromé ☹

pokazdejinak

…bohužel mi to píše, že video je soukromé

tak už jsem to viděla :)
suchý led tam asi nebude, to by se musel doplňovat, spíš nějaký ionizátor… na tohle asi nebudu odborník ;)

ještě doplnění:
takže odborník je tu dědapetr ;)

pukula

a mě taky to samé tak bacha na jeho výběr

coco

Mě to nepíše nic, takže odpovídám: tekutý dusík nebo tzv. suchý led. Vyber si.