Gendero

Co znamená „umělecká exkluzivní smlouva o uměleckém díle“?

Odpovědi
led

1 – Teoreticky by „umělecká exkluzivní smlouva o uměleckém díle“ mohla byť „exkluzivní smlouva o uměleckém díle“ vytvorená umeleckým štýlom, čo pevedzme si „umelecké“ Sci-fi"

2 – „exkluzivní smlouva o uměleckém díle a licenci zadávatele na toto dílo“ je zmluva o výhradnom práve zadávateľa na umelecké dielo, čo znamená nikto iný, ako zadávateľ nemá právny nárok na toto dielo…

3 – „exkluzivní smlouva o uměleckém díle“ dáva zadávateľovi prednostné právo vlastniť toto umelecké dielo, ale licencia (autorské práva) naďalej ostáva autorovi umeleckého diela