monaas

Ulevit zadum pomoci masaze ano ci ne?

Mam ted hodne prace doma a casto sedim u pocitace a moje zada jsou z toho uplne silene, chci se zeptat jestli pomuzejen masaz nebo musim k doktorovi nekdo zkusenosti s tim?? :)
Doplňuji:
Děkuji nafukovací míč zkusím no a s tím plaváním to nevidím na dobré cestě, bohužel mi chlór nedělá dobře takže plavat můžu tak max v moři kde je slaná voda :/ ale to welnes vypadá pěkně děkuji za info :)

Odpovědi
badisko

zalezi ceho se bolest tyka ..:D ..pokud svalstvo tak pomuze masaz.. ale na spoustu veci masaz nestaci …nejsdriv bych byt vama navstivil doktora a zeptal se na radu primo jeho …Taky dobra zidle a sravne sezeni u Pc je dobra prevence …prodavaji se take masazni podlozky …ale aby to k cemu bylo tak si priplatite … levne nema cenu kupovat …stejne tak neni doporuceno si delat masaze doma svepomoci …clovek si muze vic uskodit nez pomoct ..snad s vijimkou nasaze bankovanim …k temto masazim se pouzivaji banky budto na podtlak spusobeny teplem nebo odsatim …oboje jsou pripustne a vice mene neskodne…pokud se clovek nauci zvladat saklady ..

marci1

Než navštívíte lékaře, zkuste si pořídit nafukovací cvičební míč a sedět na něm u počítače. Sezení na míči velmi dobře uleví páteři.
Vlastní zkušenost.

anonym

ano, pomůžou a když nepomůžou, aspoň neuškodí, od toho, kdo to umí, a bezvadný je i plavání, pak se čověk cítí, jak v nebi

lucca

nafukovaci mic je dobry ale me pomohl jen nachvili..bolesti zad jsem mivala celkem casto hlavne s delsi chize nebo stani..kamaradky mi doporucila jedno welnes v Praze carolline thai spa kde se o me dobre postarali chodila jsem tam ale driv ted uz ne ale verim ze je to furt stejne :)

Funna

mě pomohla rehabilitace…což zahrnuje i masáže, ale ne v „obyčejném“ masážním salónu, ale v rehabilitačním centru…a v rámci léčby (po navštívení doktora) to platila pojišťovna…

Monikas

Pokud máte tu možnost zkuste u počítače stát. Mě to pomohlo. Ale pravidelný pohyb ničím nenahradíte. Když nestíhám nebo je venku špatné počasí cvičím doma. I pár minut je lepší než nic.