Ukradli vám někdy něco?

Včera byla otázka, jestli jste vy něco někdy ukradli, tak dnes z jiného soudku 🙂

Nejlepší odpověď
led

Ano

Další odpovědi
hanny 2

Ano – manželovi 100tis.z účtu – kontokorent,za zcela záhadných okolností,přestože policie měla portrét zloděje – fotka z kamery při výběru – vybíral několikrát,než jsme na to přišli asi za 14dní,když přišel výpis – vůbec se neobtěžovali ho najít.

Drap

Za celý život už spoustu věcí

Ella

ano – vykradli nám účet a ještě jsme od banky, kterou nebudu zmiňovat, dostali pokutu za výběr z cizího bankomatu!!! policie nikdy nikoho nechytla, i když měla, jak psala kolegyně přede mnou, záznam z kamer.
Pak nám vykradli sklep a dokonce i dům – byl na prodej a den předtím jsme tam byli… všechno co se dalo prodat – topení, kotel…

arygnoc

jedna ženská 8 let života. grrr.
ale moje chyba, nechal jsem se okrást.

Nikuuš

ano okradly nás několikrát za týden a ukradly nám spoustu peněz pití a cigerety (bylo to v naší hospodě)

terry

JJ, dobrou pověst. Pomluvou.
Trápila jsem se s tím několik let, než se na to zapomnělo, i když každý věděl, že dotyčný je mluvka (chlap).

anonym

Na chate starou cirkularku. Byla tak tezka a stara , ze ani dnes , asi po 20 letech to nepochopim , jak ji nekdo mohl ukrast. 🙂
Byla ale plne funkcni a i me to mrzelo. -iv-

fablen

rok staré disky u auta, drobné zboží na prodejně (spacák, nůž na stojánku na pultě, prak) a jednou chtěl jeden opálený měnit – koupil drobnost a platil 2000,–, pak je chtěl zpět, že mi dá za zboží bankovky menší. To jsem se ale nedala 🙂.

jendahun

To víte že jo.Naposledy na jaře hodinu spánku,ale zítra mi ji vrátí.
Doplňuji:
Letos mám samé ztráty.Ukradli mi mobil v lese přímo z brašny když jsem dělal a vzdálil se o pár metrů,objednal jsem si druhý na Avizo.cz a nechal jsem se zase napálit.Poslal jsem na účet 1750 korun,mobil jsem dodnes neviděl.Polici­e…ehm…no šak znáte.

Pavel1212

Ne

ten který je

Horské kolo.

martyuno

Samozřejmě,že jsem byl okraden,jako spousta lidí…Přišel jsem o horské kolo v ceně 15 000,zamčené ke stojanu,dotyčný přeskřípl zámek a nejspíš odjel,stačilo mu k tomu půl hodiny za bílého dne,ale mám štěstí,že to Policie ČR vyšetřuje…Jen to trvá už 8 let,tak nevím,nevím… 🙂