snake1

Ukázat se tam nebo ne? „vztah“

Nějakou dobu se bavím s jednou holkou, kterou miluju. Ona o tom ví, ale má kluka. Sice dělá, že chce být s tím co je. Ale jednou jsem se ji zeptal, jestli je s tím správným? Na to mi odpověděla, že snad jo. Už jenom z toho snad mi příjde, že prostě neví. A taky kdyby si byla jistá, že chce být s tím co je, tak by mi řekla, že chce, aby jsme byli kamarádi a to nikdy neřekla. A taky mi pořád píše, jak mě má ráda a tak. … My jsme se teď docela dlouho neviděli a tak jsme si jenom psali. Každý jsme z jinýho města. Ale zase tak daleko od sebe nejsme.

Momentálně vím, že pracuje v jedný hospodě a tak jsem si říkal, že bych se tam zítra u ní zastavil. (má brigádu). Rád bych tam zajel sednul si na bar a povídal bych si s ní. Třeba i do zavíračky. A pak ji doprovodil domů. … Ale co dělat když tam bude ten její kluk? Já jsem ho nikdy neviděl, ale je mi jasný, že jak mile ho uvidím, tak mě to akorát naštve. Opravdu ji mám moc rád a rád bych s ní byl.

Takže moje otázka. Mám za ní zítra zajet? A nebo ještě jedna otázka jak tomu klukovi přebrat holku?

Odpovědi
zzzzz

Pokud se ti podaří mu ji snadno přebrat, tak počítej s tím, že ji tobě, za nějaký čas, přebere někdo další .-(((

Beer4Real

Jak tomu klukovi přebrat holku? To jako myslíš vážně?
Pokud ona sama usoudí že jim to neklape a odejde od něho tak prosím, ale když jsou stále spolu v dobrém proč by ses měl do toho rýpat?
Doufám že tam ten kluk bude a dá ti bombu ;)

ivzez

Jak by bylo Vám,
kdyby Vám někdo přebral holku?

Kdyby o Vás stále, už byste o tom věděl.
Nechte ji být!