Uhádnete, ke které nástavbě nákladního auta patří VIP RZ v odkazu níže?

https://ctrlv­.cz/9j88

Já se neptal jestli to je či není VIP RZ, ale jaká je nástavba u tohoto nákladního auta. Jiné vozidlo mne nezajímá.

Odpovědi
JájsemRaibek

To není VIP značka, resp. na přání, protože značka na přání má o jeden znak navíc oproti standardní značce.
Ale podle databáze je to divné, jelikož tato značka je přiřazena 3 vozidlům:
1J10000 OSOBNÍ AUTOMOBILY CITROËN
9.11.2015 – neuvedeno

1J10000 NÁKLADNÍ AUTOMOBILY OSTATNÍ
1.3.2012 – neuvedeno

1J10000 MOTOCYKLY HONDA
28.3.2012 – neuvedeno

anonym

quentos, každý inteligentní uživatel otázku rozklikne a zjistí to i bez „odkazu níže“!