tojsemjá

Uhádnete to?

Vzpoměla jsem si na hádanku.Jistý mudrc rozzlobí svého vládce.Ten ho dá odsoudit k smrti,ale vzhledem k předchozím zásluhám si mudrc může vybrat způsob jaký to bude.Co odpoví?
Doplňuji:
Takže jsem odpověď dala do diskuze-kdyby chtěl ještě někdo zkusit hádat.

Nejlepší odpověď
anetadela1

„Hoďte mě přes okraj Země.“ si myslím já.

Další odpovědi
skorcovaz

Přirozená smrt?

Honzucha

Slyšel jsem něco podobného a myslím, že si chtěl nechat useknout hlavu a ta hlava s tím vládcem bude stejně pořád mluvit. Je to nějak tak?

tojsemjá

Opověď jak jí znám já je „Smrt stářím“,takže přirozená smrt je správná.Ale mě se stejně nejvíc líbí nová odpověď s okrajem země 🙂.A useknutá hlava má taky svůj půvab 🙂

kropitko

Hádanku neznám,ale tak mě napadlo,že já bych si zvolila přirozenou smrt.

iceT

Ja taky nevim,ale vase odpoved zni logicky.

kropitko

no nějak mi přišla ze všech způsobů smrti nejideálnější.