Udělali jste něco,co mělo za následek více škody než užitku?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Deli

Ano

Ano.
Třeba moje první svatba.
Nebo předloňská nevydařená koupě ojetého auta s velkými poruchami.
Taky můj první pokus o bábovku, která skončila úplně černá v koši na odpadky…
Ale vždycky si říkám, že něco špatného je dobré pro něco jiného…

Další odpovědi
hanulka11

Ano

To se stalo určitě každému .....a vždy když se to stalo, jsem si říkala, kdybych si raděj lehla a kopala se do zadku.

anonym

Ano

Viz klasika z bible: „Ať hodí kamenem, kdož jsi bez viny!“

Jikra

Ano

Tak to zajisté udělal ve svém životě každý z nás,někdo méně škody,někdo více,někdo málokdy,někdo často,někdo ještě častěji.
No tak vždyť jsme jenom lidi.

venkovan

Ano

To je běžná situace.
Když pominu ta běžné drobnosti každoročního života, tak bych řekl hlasování do parlamentu, senátu, kraje a obce.

aramah

Ano

Bohužel...........

gogogod

Ano

Natee

Ano

Vždycky se něco najde, jmenovat nebudu..

filva

Ano