slipknotak

Udělal něco špatného bývalý americký prezident Bill Clinton?

Nejlepší odpověď
Terisek

Vyspal se s Monicou Lewinskou

Další odpovědi
anonym

Každý politik má svou minulost na kterou by nejraději zapomněl,v případě Clintona?To,že zapíral aféru s Monikou L?Je to jeho největší chyba?Pro mě je to obyčejný úlet,který se u nás přehlíží ve vysoké politice úplně běžně.Tady je něco zajímevého z dob jeho studia a návštěvy obyčejného študáka v ČSSR.Pravda?Lež?Vý­mysl?Je tohle to špatné?Každý má své sympatie k někomu jinému.JFK byl milován a také jsou dodnes odhalovány jeho politické i lidské zápory.Až čas teprve ukáže jeho největší chyby a omyly.

Zdroj: http://www.ci­bulka.net/nno­viny/nn2000/nn­2200/obsah/08­.htmTady je též něco

led

O tom sa nevie…
Americký zákon o obťažovaní za špatné síce považuje jeho „priateľstvo“ s Monikou Lewinskou. Je zaujímavé, kedy sa táto informácia vytiahla…
Páni, pozor v USA, za obťažovanie sa považuje niekedy aj pohľad, alebo úsmev…