Údajně existuje program umožňující převést zvuky (např. hvízdání nějaké melodie) na noty.Nevíte jak ho získat?

Odpovědi
MacChill

i kdyby něco takového existovalo, muselo by to být velice nepřesné. Takže pochybuji

led

Ano jestvuje, Ale pre bežného uživateľa nedoporučujem. Je to asi ako googlepreklad, môžte pochopiť o čo v piesni ide, ale podľa toho zápisu muziku nezahráte. Najprv ho musíte upraviť.