Lenča59

Učitel Kretén..co byste si o něm myslely?

Ahoj, ve škole máme učitele dějepisu..je to strašnej…!!!ple­šoun..! •Zeptá se na otázkou, vy odpovíte 1253 a on „to není odpověď, to je tak známka na trojku.“ takže musíte říct " Přemysl Otakar II. syn toho a toho roku 1253 nastouipil na trůn" -jo, měly by jsme takhle odpovídat ale jen ze sebe dělá nechápavého tupce!
•„kdy se odehrála bitva na moravském poli?“ tak třeba..Lenko! „hm.....mmm..ne­vím!“ „nejsi připravena na hodinu, ti co se hlásíto sou ti kteří chtějí jedničku!“ -„ti co se hlásí,to sou ti kteří chtějí jedničku“ toto říká pořád! Nechápe že si nemůžu pamatovat co se stalo každý rok…bože! uběhlo víc jak 2013 let kdy byly ty bitvy a tajto a on si myslí že si všechno budeme pamatovat
•schválně mi místo Lenko říká „-----“< jméno mý už nežijící babičky. Vždycky: „…že jo, -----…jéé teda chtěl sem říct Lenko! Tvá babička mě totiž učila, neměl sem ji moc rád!“ Týýjo, mezi mnou a babičkou je rozdíl 80 let…;D :<
•Dnes jsem mu řekla „pane učiteli..já se omlouvám že ten úkol nemám já ho mám doma, já sem si myslelaže ho už nechcete!“ úkol byl zadaný asi před dvoumi měsíci a až teď řešil že sem ho neměla. a on pak „To si myslíš že sem tak naivní..že ti budu věřit že ten úkol máš doma? Jsi stejná jako tvůj bratr…lžeš, neučíš se bla bla…“ Když sem to slyšela, uplně se mi nahrnuly slzy..proč mě srovnává s bratrem??! Booože.. Alespoň konečně mamka přiznala že je to blbec. Protože všichni rodiče spolužáků ho nemají rádi

Mít takového učitele, co si o něm myslíte?
(prosím >NEnadávejtemi!< :))

Nejlepší odpověď
Drap

Co kdyby jsi se taky zamyslela nad sebou ?

Další odpovědi
Bedy

Mylsím si, že chyba bude na obouch stranách – ty zbytečně řešíš hlouposti – tak prostě odpovím celou větou. Nejenže to vypadá lépe, ale taky si líp zapamatuješ to, co říkáš – budeš tam mít asociaci, že roku 1253 nastoupil na trůn Přemysl Otakar II.

Mylsím si, že když se na ten dějepis před každou hodinou podíváš a prostě si to projedeš, tak takový významný události jako bitva na Moravském poli, apod. nemůžeš nevědět. To se na mě nezlob, ale tohle bylo teda moc.

Učitel by se měl taky krotit, myslím si, že to s tím srovnáním s tvým bratrem přepískl, ale ty se hlavně začni učit, protože jinak to nepůjde. A věř, že to bude časem náročnější a náročnější.

No a pokud si pravidelně nepamatujete data, ale hlavně události kolem – proboha dějepis není jen o datech! – tak by se měl učitel taky nad sebou zamyslet a říct si, co dělá blbě.

Dějepis se má vyprávět – pokud se dějepis vypráví, tak je to záživnější, lidi si víc pamatujou a prostě to k tomu patří.

Pokud s tím učitelem má problém celá třída, tak můžete zkusit zapojit rodiče, ale to je opravdu krajní případ, kdy by to opravdu sahalo do neúnosných mezí.

iceT

Myslím si,že by sis svého učitele takto veřejně hanit neměla.Co ty víš jestli tady nevystupuje pod nějakým nickem a teď si čte tvoji stížnost na jeho osobu?Co bys dělala,kdyby byly ještě tělesné tresty a učitel měl právo tě potrestat?
Takže si nemyslím,že tvůj učitel je nechápavý tupec,to si myslíš ty.Že ho nemají rádi ani rodiče spolužáků?Tomu se nedá věřit.
Pravda,každý učitel má jiné metody vyučování,ale tvojí povinností je se naučit a ne si stěžovat,že se něco nedá zapamatovat.Takhle by si mohli stěžovat všichni studenti.

Škoda

Kolik se babička dožila let? Lenčo59, rád se dozvím kdo byl Otakar a kdy byla bitva na moravském poli, pokud to bude užitečné. Tím chci říct že tyto vědomosti nejsou důležité pro přežití v tom, do čeho ses narodila. Pan učitel je egoista a manipulátor který jaksi vyrostl na shazování, ne-li bonzování druhých. Každopádně každou generací roste inteligence. Tak jí zkus využít. Příště se hlas i když třeba nevíš. To povede k znejistění soudruha učitele, a vyvolá tě jednou. Ty odpovíš, pobavíš ho. Podruhé se tě bude bát, nebo si tě vážit protože se domnívá že se učíš, a pak tě nechá napokoji. Já jsem to tak udělal. Hlavně se ve škole uč a on to taky nemá doma lehký, to se neboj.